MENU

Domy z ogrodem pod Poznaniem

Nie bez przyczyny właśnie ten typ nieruchomości cieszy się wśród rodzin taką popularnością. Spora przestrzeń do zagospodarowania, dogodna lokalizacja z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z dobrą komunikacją z centrum czy bliskość terenów zielonych to tylko niektóre zalety takiego rozwiązania. Własny dom z ogrodem brzmi jak spełnienie marzeń także dla Was? W takim razie poznajcie osiedle Głuchowo!

Domy jednorodzinne z ogrodem pod Poznaniem

Poszukiwacze idealnego miejsca do życia zgłoście się! Przygotowaliśmy dla Was propozycję, która spełni wszystkie Wasze oczekiwania dotyczące przytulnego domu z ogrodem w zasięgu miasta, przestronnego, bezpiecznego i ulokowanego w taki sposób, aby codziennie móc czerpać radość z przebywania wśród natury. Osiedle w Głuchowie spełni potrzeby każdej rodziny, która chce mieszkać poza Poznaniem, ale jednocześnie korzystać ze wszelkich przywilejów związanych z dogodnym dojazdem do centrum.

Ogromne możliwości w adaptowaniu domu jednorodzinnego do swoich potrzeb daje własny ogród. Nie każdy, kto szuka nieruchomości pod miastem, zyskuje taką możliwość. My zadbaliśmy o to, aby budynki otoczone były terenem zielonym, odgrodzonym w taki sposób, aby mieszkańcy osiedla mogli czuć się jak u siebie. Bezpośredniej wyjście na trawnik z salonu? Jak najbardziej. Przestrzeń idealna do stworzenia projektu bujnej roślinności? Oczywiście. Cisza i spokój otoczenia ukrytego przez zgiełkiem miasta? Tak! Tak właśnie może wyglądać Wasza nowa przestrzeń do życia.

Dom z ogrodem – marzenie, które można spełnić w kilka chwil

Rozpościerająca się z okien zieleń drzew i krzewów ozdobnych czyni poranek niezwykle udanym, a wspólna zabawa z dziećmi na idealnie przystrzyżonym trawniku stanowi spełnienie marzeń niejednej rodziny. Osiedle Głuchowo powstało z myślą o tym, aby podarować Wam przestrzeń, w której będziecie czuć się bezpiecznie i komfortowo. Możliwość wyjścia na zewnątrz i odetchnięcia czystym powietrzem, zorganizowania kolacji na tarasie lub wspólnych wygłupów z psem… takie obrazki mogą towarzyszyć Wam każdego dnia!