MENU

Głuchowo

Dom jednorodzinny z ogrodem, usytuowany w zielonej okolicy, z wygodnym dojazdem do Poznania i infrastrukturą dopracowaną w najmniejszym szczególe – brzmi jak marzenie, prawda? Za moment przekonacie się, jak niewiele trzeba, aby je ziścić! Zapraszamy do Głuchowa – miejsca, w którym odnajdzie się każdy, kto pragnie żyć w zgodnie ze sobą!

Głuchowo – dobre miejsce do życia

Wybór właśnie tej lokalizacji nie był przypadkowy – celem dewelopera było stworzenie osiedla idealnego dla rodzin, zarówno tych dużych, jak i małych. Stąd w niedalekiej odległości od jednorodzinnych domów znajdują się przedszkola i szkoły podstawowe, kawiarnie, centra handlowe, place zabaw, biblioteki, muzea i kluby fitness. Sama miejscowość jest spokojna i bezpieczna: i rodzice, i dzieci będą dobrze się tu czuć.

Ogromną zaletą Głuchowa jest wyjątkowe piękno okolicy. Kilka minut drogi dzieli osiedle od dwóch jezior z prywatnymi kąpieliskami, bardzo blisko znajduje się także Wielkopolski Park Narodowy – wspaniałe miejsce do wypraw rowerowych i wędrówek. Jeśli należycie od osób, które uwielbiają spacery po lesie, a odpoczynek na świeżym powietrzu traktujecie jak obowiązkowy plan na weekend – to wybór domu jednorodzinnego właśnie w tej okolicy okaże się wyborem doskonałym!

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę? Na cudowną, małomiasteczkową atmosferę. Głuchowo to niewielka wieś położona w gminie Komorniki, znakomicie usytuowana, jeśli chodzi o połączenie z Poznaniem, ale zarazem oddalona od miasta na tyle, aby gwarantować mieszkańcom ciszę, spokój, czyste powietrze i nieograniczony dostęp do terenów zielonych. Perspektywa ta ucieszy zwłaszcza tych, którzy planują pracować w metropolii, ale żyć z dala od zgiełku, ciesząc się śpiewem ptaków, szumem drzew oraz możliwością relaksowania się w ulubiony sposób. Nie martwcie się: pomysłów na relaks z pewnością Wam tu nie zabraknie!

Głuchowo pod Poznaniem: blisko miasta, blisko natury

Ważnym aspektem jest niewątpliwie stopień skomunikowania z Poznaniem. Osiedle jest oddalone ledwie 15 kilometrów od centrum miasta, a o 7 kilometrów – od autostrady A2. Niedaleko znajduje się także najbliższa stacja kolejowa. Choć zamieszacie w cichej okolicy, wszędzie będziecie mieć blisko! Wystarczy wybrać dogodny środek lokomocji, aby korzystać z uroków miasta. Nie od dziś wiadomo, że Poznań jest jednym z najchętniej wybieranych miejsc do życia. Do przekonujących argumentów należy zaliczyć m.in. niską stopę bezrobocia czy szeroką ofertę rozrywkową i kulturalną. Miasto słynie również z przyjaznej atmosfery sprzyjającej nauce, pracy oraz odpoczynkowi. Jeśli chcecie mieszkać w spokojnej okolicy, ale jednocześnie mieć świetny dojazd do metrologii – dom jednorodzinny w Głuchowie z pewnością Was zainteresuje!

A gdy przyjdzie Wam ochota na wycieczkę będziecie wiedzieć, w którą stronę warto się udać! Z Głuchowa bez problemu dotrzecie samochodem do Świerczewa – dzielnicy Poznania, w której znajduje się m.in. malowniczy Park Świerczewo Szachty z imponujących rozmiarów wieżą oraz całym mnóstwem punktów widokowych, z których można podziwiać stare wyrobiska gliny zalane wodą. Nieco dalej czeka na Was plaża miejsca w Luboniu, a jeszcze dalej Park Kasprowicza w Poznaniu. Dla lubiących szybkie i wygodne zakupy również mamy ciekawą propozycję. Z odcinka prowadzącego do miasta można zjechać w stronę komornickiego centrum handlowego obfitującego w sklepy spożywcze, meblowe, budowlane, sportowe, elektroniczne i nie tylko. To zaledwie kilka minut samochodem!

Dom jednorodzinny w Głuchowie: raj na ziemi!

Nieistotne, czy tworzycie małą czy dużą rodzinę – to właśnie w Głuchowie czeka na Was nieruchomości, która stanowi spełnienie Waszych marzeń o przytulnym, ciepłym i spokojnym domu. Budynek jednorodzinny z ogrodem spełni Wasze oczekiwania zarówno pod względem atrakcyjnej lokalizacji, jak i nowoczesnej architektury. Osiedle zostało zaprojektowane z myślą o każdym, kto potrzebuje enklawy spokoju otoczonej roślinnością i jednocześnie znajdującej się na tyle blisko miasta, aby korzystanie z przywilejów zarówno jednego, jak i drugiego, było łatwe, wygodne i przede wszystkim przyjemne!