MENU

AOA Deweloper

Funkcjonalna nowoczesność

Doświadczenie w tworzeniu funkcjonalnych realizacji to znak firmowy AOA Deweloper. Dbałość o detale, estetyka budynków doskonale zharmonizowana z naturalnym otoczeniem oraz znajomość najnowszych trendów w budownictwie jedno- i wielorodzinnym są gwarancją wyjątkowej jakości naszych projektów, zarówno pod względem wyglądu, jak i wykończenia. Nowoczesne, przyjazne środowisku oraz poprawiające bilans cieplny budynków materiały sprawiają, że w domach AOA Deweloper mieszka się po prostu wygodnie.

Doświadczenie

Doświadczenie, które procentuje

AOA Deweloper to firma, która zrealizowała wyjątkowy projekt budowlany – Hotel Remes Sport&SPA, za który otrzymała nagrodę BEST HOTEL AWARD 2013. Inwestycja ta zainspirowała firmę do szerszego wejścia na rynek deweloperski. Wśród najnowszych realizacji są osiedle Białe w Baranowie oraz osiedle w Głuchowie przy ulicy Ogrodowej, oba zlokalizowane pod Poznaniem.

Inwestycje

W zgodzie z naturą

Inwestycje AOA Deweloper wyróżniają się unikalnym połączeniem nowoczesności z inspiracjami płynącymi z natury, wpisującą się w otaczający krajobraz estetyką budynków i perfekcyjnym wykończeniem.