MENU

Urokliwe Głuchowo

Miejscowość Głuchowo. Już nazwa sugeruje, że jest to miejsce spokojne, urokliwe, oddalone od miasta na tyle, aby pozwolić sobie na więcej niż chwilę zapomnienia. Przekonajcie się, dlaczego jest idealne do zamieszkania z rodziną i rozpoczęcia nowego, ekscytującego rozdziału w życiu.

Spełnienie wszystkich Waszych marzeń w jednym miejscu

Osiedle domków jednorodzinnych w Głuchowie pod Poznaniem powstało z myślą o małych i dużych rodzinach, które z jednej strony pragną na co dzień cieszyć się wszechobecną zielenią, a z drugiej nie chcą zanadto oddalać się od miasta, z którym łączy je nauka, praca czy hobby. Mieszkanie w spokojnej okolicy niesie za sobą całe mnóstwo długofalowych korzyści. A zapuszczenie korzeni w tak urokliwym miejscu jak Głuchowo stanowi najlepszy wybór z możliwych!

Blisko do wszystkiego, co kochasz

Głuchowo zlokalizowane jest w gminie Komorniki, zaledwie 15 km od Poznania, dzięki czemu stanowi idealną przestrzeń do stworzenia enklawy spokoju, z możliwością spędzania czasu wolnego na rozmaitych rekreacjach. Nie bez przyczyny wybrano właśnie to miejsce – otoczone jest zewsząd lasami wchodzącymi w skład Wielkopolskiego Parku Narodowego. Miejscowość dzieli zarazem zaledwie kilka minut drogi od dwóch urokliwych jezior w prywatnymi kąpieliskami.

Oddalona od miasta miejscowość może zaoferować mieszkańcom znacznie czystsze powietrze – pozbawione spalin i innych wielkomiejskich zanieczyszczeń jest znacznie bezpieczniejsze dla seniorów, dorosłych oraz dzieci. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystać piękny zimowy dzień na spacer lub przebywanie w ogrodzie. Tu odetchniecie pełną piersią!

Bliskość natury przywodzi na myśl ciszę i ukojenie. Tak też jest i w tym przypadku. Głuchowo jest miejscem oddalonym od Poznania na tyle, aby zapewnić mieszkańcom całe mnóstwo wymarzonego spokoju. Tutaj zapomnicie o ulicznym hałasie, wielkomiejskim tłoku i innych związanych z tym utrudnieniach. Odkryjecie nowy wymiar codzienności, z którego nie będziecie chcieli rezygnować.

Przy tym wszystkim osiedle w Głuchowie pod Poznaniem pozostaje w pełni zaawansowane, jeśli chodzi o dostęp do infrastruktury. Aby niemal w pełni zrezygnować z usług wielkich miast, wokół powstają przedszkola, szkoły oraz centra handlowe, które zaspokoją potrzeby małych i dużych rodzin. Spacer do kawiarni, szaleństwa na placu zabaw, popołudnia w bibliotece… to wszystko możecie mieć także poza miastem!